Teatro diena.

Trakų gimnazija už gerą ir labai gerą mokymąsi bei aktyvią veiklą gimnazijos bendruomenėje padovanojo mokiniams išvyką į Lietuvos nacionalinį Operos ir Baleto teatrą. Mokiniai stebėjo kompozitoriaus Felikso Bajoro operą-baletą ,,Dievo avinėlis“, parašytą pagal to paties pavadinimo Rimanto Šavelio romaną. Dvigubo žanro spektaklį režisavo choreografas Martynas Rimeikis, kurio darbai pelnė ne vieną teatrinį apdovanojimą Lietuvoje. Visi liko sužavėti.

Dzień teatru.

W dniu 23 lutego najlepsi uczniowie naszego gimnazjum wyjechali do Teatru Opery i Baletu w Wilnie na spektakl pt. „Baranek Boży”.
Pobyt w teatrze to spotkanie z żywym słowem , to okazja do przeżywania historii bohaterów, obserwowania gry aktorskiej, a także sposób przeniesienia się w czasy odległe i zupełnie nieznane współczesnym widzom.
Uczniom spektakl bardzo się spodobał. Wszystkim dostarczył niezapomnianych wrażeń i emocji.