Sportiniai pasiekimai

2018-2019 m. m.
Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybos, Kotryna Stefanovičiūtė 1000 m bėgime iškovojo II-ją vietą, Sandra Viniarskaja 1500 m bėgime III- jąvietą.

Rajoninės 2006 m. gim. berniukų kvadrato varžybos, gimnazijos komanda, : Robertas Birgiolas, Audrius Banevičius, Rafal Čalkevič, Ernestas Duchovskij, Daniel Nedvecki, Edgaras Sinius, Evaldas Aleškevičius, Gabriel Gidevič, Ilarijuš Sabolevski ir Augustinas Žilinskas, III-oji vieta.

Kalėdinis krepšinio turnyras, gimnazijos krepšinio komanda : Darius Bliujus, Miroslav Dzikevič, Ernest Beinarovičius, Raimund Jarmalovič, Karolis Špiliauskas, Aleksas Podlipajevas, Edgaras Simanovičius, Marcin Ustila, ir Patrikas Laurukaitis. I-oji vieta.

Trakų rajono Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2019“ varžybos, gimnazijos komanda, Audrius Banevičius, Rafal Čalkevič, Ernestas Duchovskij, Daniel Nedvecki, Edgaras Sinius, Evaldas Aleškevičius, Ričard Volotkevič, Evelina Valiukevič, Agnietė Kurbatova, Brigita Chmelevskaja ir Gabrielė Siniūtė, I-oji vieta.

2017-2018

Trakų rajono mokyklų žaidynių 2005 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybos (berniukai),  3-oji vieta;

2015-2016

„Olimpinio festivalio“ 2003 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybos (berniukai),  2-oji vieta;

„Olimpinio festivalio“ 2002 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybos (mergaitės), 2-oji vieta;