Erasmus+ tarptautinės mokyklų partnerysčių projektas „A lesson in sustainability: Make your school greener and yourself too“ apdovanotas kokybės ženklu

Erasmus+ tarptautinės mokyklų partnerysčių projektas „A lesson in sustainability: Make your school greener and yourself too“ , kuriame kartu su Vokietijos Waldfischbach-Burgalben Daniel Theysohn IGS,IIS L. da Vinci -Nitti (Potenza, Italija), IES Pablo Picasso (Malaga, Ispanija) bei Geniko Lykeio Paralias (Patras, Graikija) dalyvavo Trakų gimnazija, už nepriekaištingą ir išskirtinę projekto vykdymo kokybę apdovanotas 2023 metų kokybės ženklu.

Vasario 19 d. projektą koordinavusioje Vokietijos Waldfischbach-Burgalben Daniel Theysohn IGS   mokykloje vyko kokybės ženklo įteikimo ceremonija, kurios metu Vokietijos Rheinland-Pfalzo federacinės žemės projektinę veiklą kuruojančios institucijos  atstovai įteikė kokybės apdovanojimą ir palinkėjo tolesnės sėkmingos  projektinės veiklos vykdymo.