Olimpiados, konkursai

2020 m.

Rajoninė tautinių mažumų mokyklų mokinių lietuvių kalbos olimpiada, Agata Kieras (IIG klasė), 2 – oji vieta; Paulina Podgaiska (IG klasė), 3-oji vieta.

Rajoninė mokinių dailės olimpiada, Emilija Irena Baranovska (IIIG klasė), 3 – oji vieta.

Rajoninė mokinių technologijų olimpiada, Karina Nedvecka (IIG klasė), 3 – oji vieta, Jolanta Kočerginaitė (IIIG klasė), 2 – oji vieta, Lukrecija Birgiolaitė (IVG klasė), 2 – oji vieta.

Rajoninė III (11) klasių mokinių anglų kalbos olimpiada, Maksymilian Šostak (IIIG klasė), 1 – oji vieta.
Rajoninė biologijos olimpiada, Paulina Podgaiska (IG), 3 – oji vieta.
Rajoninė mokinių lenkų kalbos ir literatūros olimpiada, Kamilia Edita Fominova (IVG klasė), 2 – oji vieta; Maksymilian Šostak (IIIG klasė), 3-oji vieta.

Rajoninė mokinių lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada,   Agata Kieras (IIG klasė),  2-oji vieta, Paulina Podgaiska (IG klasė), 3–oji vieta.

2019 m.

Rajoninė mokinių lenkų kalbos ir literatūros olimpiada, Kamilia Edita Fominova (IIIG klasė), 1 – oji vieta; Justina Mečkovska (IVG klasė), 2-oji vieta; Julita Abucevič (IVG klasė), 3-oji vieta

Rajoninė mokinių lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada, Karina Mečkovska ( II G klasė), 1-oji vieta; Jolanta Kočerginaitė (IIG klasė), 2-oji vieta

Rajoninė mokinių anglų kalbos olimpiada, Kamilia Edita Fominova (IIIG klasė), 3 – oji vieta;

Rajoninis lietuvių  kalbos meninio skaitymo konkursas, Kamilia Edita Fominova (IIIG klasė), 3 – oji vieta.

2018 m.m.

  1. Rajoninė lenkų kalbos ir literatūros olimpiada, B. Jankauskaitė (IV G klasė), 2-oji vieta;
  2. XXIX respublikinė mokinių lenkų (gimtosios) kalbos olimpiada, B. Jankauskaitė (IV G klasė), pagyrimo raštas;
  3. Rajoninė technologijų olimpiada, E. Savicki ( IV G klasė), 2-oji vieta, B. Jankauskaitė (IV G klasė), 2-oji vieta;
  4. XII rajoninė lenkų kalbos ir literatūros  I G – II G klasių mokinių mini olimpiada, P. Juškėvečiūtė, J. Kočerginaitė, E. Rainska (IG klasė), K. Stanulevič , G. Butkevičiūtė, M. Banevičiūtė, L. Birgiolaitė (II G klasė), diplomai;
  5. Rajoninė mokinių anglų kalbos olimpiada, J. Mečkovska (III G klasė), 2-oji vieta;
  6. Rajoninė mokinių fizikos olimpiada, J. P. Juškėvečiūtė (I G klasė), 3-oji vieta;
  7. Rajoninė mokinių lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada, K. Mečkovska ( I G klasė), 1-oji vieta, J. Kočerginaitė ( I G klasė), 2-oji vieta;
  8. Respublikinė mokinių lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada, K. Mečkovska (I G klasė), 3-oji vieta, J. Kočerginaitė ( I G klasė), pagyrimo raštas;
  9. Rajoninė dailės olimpiada, E. Golonbevska (IVG klasė), 3-oji vieta;
  10. Rajoninė informacinių technologijų olimpiada, A. Abucevič (IVG klasė), 3-oji vieta;
  11. Rajoninė rusų kalbos (užsienio) olimpiada, K. Stanulevič (IIG klasė), 1-oji vieta;
  12. XXV Respublikinė mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada, K. Stanulevič (II G klasė), pagyrimo raštas;
  13. Nacionalinė 7-8 kl. mokinių aplinkosaugos olimpiada, 7-8 klasių mokiniai, padėka.

2017 m. m.

  1. Rajoninė lenkų kalbos ir literatūros olimpiada, Izabela Matulevič (IV G klasė),  2-oji vieta;
  2. Rajoninė technologijų olimpiada, Diana Bartoševič (III G klasė), 2-oji vieta;
  3. XI rajoninė lenkų kalbos ir literatūros 5, I G – II G klasių mokinių mini olimpiada, Justina Mečkovska (II G klasė), 2-oji vieta;
  4. Rajoninė mokinių anglų kalbos olimpiada, Greta Jarmolovič (III G klasė), 3-oji vieta;
  5. Rajoninė mokinių fizikos olimpiada, Arkadij Abucevič (III G klasė), 2-oji vieta;
  6. Rajoninė mokinių lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada, Justina Mečkovska ( II G klasė), 1-oji vieta;
  7. Respublikinė mokinių lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada, Justina Mečkovska (II G klasė), 2-oji vieta.