1,2% parama

Gerbiami tėveliai,

Labdaros ir paramos bei gyventojų pajamų mokesčio įstatymai suteikia teisę kiekvienam gyventojui 1,2 procentus nuo pajamų mokesčio, sumokamo į valstybės biudžetą, paskirti įmonei, kuri turi teisę gauti labdarą ar paramą. Tokioms įmonėms priklauso ir bendrojo lavinimo mokyklos, tarp jų ir mūsų gimnazija. Jei Jūs sutiktumėte 1,2 procentus pajamų mokesčio, sumokamo į valstybės biudžetą, paskirti gimnazijai, tai už gautas lėšas galėtume atnaujinti gimnazijos inventorių, atlikti remontus, dalį lėšų skirti naujausių informacinių technologijų įsigijimui.

Kad mūsų svajonės išsipildytų pakanka apsilankyti mokesčių inspekcijoje ir užpildyti prašymą, kad 1,2 procentus nuo ir taip kas mėnesį privalomai sumokamo gyventojų pajamų mokesčio skiriate mūsų gimnazijai.

Pagarbiai

Gimnazijos direktorius Marian Kuzborski

Gimnazijos tarybos pirmininkė

Szanowni rodzice,

uchwały pomocy charytatywnej oraz potrąconych mieszkańcom podatków pozwalają każdemu mieszkańcowi 1,2% od podatków, wpłacanych do budżetu państwowego, przeznaczyć instytucji, która ma prawo otrzymać pomoc. Do takich instytucji należą również szkoły ogólnokształcące, wśród nich i nasze gimnazjum. Jeżeli zgodzicie się 1,2% podatków, wpłacanych do budżetu państwowego przeznaczyć gimnazjum, to za otrzymane środki pieniężne moglibyśmy odnowić inwentarz szkolny, dokonać remontu, część pieniędzy przeznaczyć na nabycie najnowszych technologii informacji.

Aby spełniły się nasze marzenia wystarczy zwrócić się do inspekcji podatkowej i napisać podanie, że 1,2% od co miesiąc obowiązkowo potrąconego podatku przeznaczacie gimnazjum.

Z szacunkiem

Dyrektor gimnazjum Marian Kuzborski

Przewodnicząca rady gimnazjum

Уважаемые родители,

Законы о благотворительности, материальной помощи и подоходном налоге дают право каждому жителю 1,2% от подоходного налога, который идет в государственный бюджет, назначить предприятию, которое имеет право получать благотворительную помощь. К таким предприятиям относятся и средние школы, в том числе и наша школа. Если вы согласитесь 1,2% подоходного налога, идущего в государственный бюджет, назначить школе, то за полученные средства можно будет обновить школьный инвентарь, произвести ремонт помещений, часть средств выделить на приобретение новых информационных технологий.

Чтобы наша мечта сбылась, достаточно посетить налоговую инспекцию и заполнить прошение, чтобы 1,2% обязательного подоходного налога, который вы и так ежемесячно платите, выделили нашей гимназии.

С уважением:

Директор гимназии Мариан Кузборски