Lietuviška verpstė

Verpstė – tai verpimo įtaisas. Lietuviai drožinėdavo verpstes įvairiais raštais, nes tikėjo jų magiška galia. Tikėjo, kad šie raštai skatina jų linų augimą, derlingumą, atneša šeimai laimę, turtus, namams – darbą.
Lietuvių kalbos mokytoja Sigita Andrulevičiūtė su pradinių klasių mokytojomis Irena Markovska, Renata Strazevičiene, Teresa Mikonskaja, Alia Puč vedė integruotas lietuvių kalbos ir darbelių pamokas 1-4 klasių  mokiniams. Pradinukai įdėmiai klausėsi mokytojos Sigitos Andrulevičiūtės pasakojimo apie ratelį, verpstę, verpalus, žiūrėjo filmuotą medžiagą. Po to mokiniai veltinio verpstę išsiuvinėjo lietuvių vėliavos spalvomis – geltona, žalia , raudona. Čia atsiskleidė kiekvieno vaiko išradingumas, sumanumas bei gebėjimai.
Pradinukams labai patiko ši pamoka.