Mokinių apdovanojimai už gerą ir labai gerą mokymąsi

Š. m. vasario 14 d. Trakų gimnazijoje vyko 1 – IVG klasių mokinių apdovanojimai už gerą ir labai gerą mokymąsi pirmame pusmetyje. 47 mokiniai gavo daiktinius prizus, 8 mokiniai – stipendijas. Sveikiname mokinius, jų tėvus ir linkime jiems sėkmės ateityje. Nuoširdžiai dėkojame kunigui Pavelui Ostrovskiui už skirtas pinigines lėšas.

Nauka się opłaca i to dosłownie

14 lutego br. w Gimnazjum w Trokach uhonorowano uczniów klas 1-8, IG – IVG za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce w pierwszym półroczu.  47 uczniów otrzymało nagrody rzeczowe, 8 uczniów otrzymało stypendia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów uczniom oraz ich rodzicom. Nagrody pieniężne zostały ufundowane przez księdza Pawła Ostrowskiego z parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Bartołtach Wielkich., za co serdecznie dziękujemy!