Lapkričio 9 dieną IG klasės mokiniai per netradicinę ugdymo dieną vyko į Vilniaus senamiestį. Mokiniai aplankė Katedros aikštę, Gedimino bokštą ir kitus senamiesčio kampelius. Vėliau mokiniai naudingai leido laiką “Galvosūkio kambaryje”, kur lavino loginį mąstymą, ugdė komandinio darbo įgūdžius, emocinį atsparumą sunkumams įveikiant sunkumus, stiprino pasitikėjimą savo jėgomis. Kelionė buvo įdomi ir informatyvi, praleistas laikas išliks atmintyje ilgam.

Wycieczka do Wilna
Dnia 9 listopada br. uczniowie klasy IG z wychowawczynią Łucją Gryniewicz, w ramach nietradycyjnego dnia nauczania, wybrali się do Wilna, by zwiedzić Starówkę wileńską oraz ciekawie spędzić czas w ,,Pokoju zagadek”.
Wycieczka była bardzo ciekawa i pouczająca dla uczniów. Mamy nadzieję, że spacer po Starym Mieście pogłębił ich wiedzę historyczną, a pokonywanie trudności w ,,Pokoju zagadek” rozwijało myślenie logiczne i wykazało zdolności do pracy w zespole.