Šventė „Myliu močiutę ir senelį“

Sausio 26 dieną mūsų gimnazijoje vyko šventė „Myliu močiutę ir senelį“. Gražiai papuoštoje salėje ikimokyklinių, priešmokyklinės grupių vaikučiai bei pradinių klasių mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo bei šoko.

Taip anūkai išreiškė savo meilę bei pagarbą seneliams. Šventė vyko jaukioje šeimyninėje aplinkoje.

,,Babciu, Dziadku, w dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta …”

26 stycznia w gimnazjum odbyła się wspaniała uroczystość ,,Dzień Babci i Dziadka“. W pięknie udekorowanej auli wychowankowie z przedszkola, grupy przygotowawczej oraz klas początkowych przedstawiły bardzo urozmaicony program artystyczny. Dzieci, poprzez wiersze, inscenizację, piosenki i tańce, wyraziły kochanym babciom i dziadkom swe uczucia oraz podziękowały za trud włożony w ich wychowanie. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swe pociechy, nagradzając ,,małych artystów“ głośnymi oklaskami. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat”, a następnie wnuczęta obdarowały dziadków upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej i prawdziwie rodzinnej atmosferze.