Šventė „Auksinis ruduo“

Spalio 27 dieną gražiai papuoštoje gimnazijos aktų salėje vyko šventė „Auksinis ruduo“. Priešmokyklinukai kartu su ikimokyklinių grupių vaikučiais dainavo, deklamavo eilėraščius lenkų, lietuvių ir ukrainiečių kalbomis, šoko su skėčiais, skarelėmis bei vaidino spektaklį “Ropė”. Gimnazijos koridorius buvo papuoštas nuostabiais vaikų kartu su tėveliais padarytais iš rudens gėrybių darbeliais.

Święto „Złota Jesień”

27 października br. w auli gimnazjum odbyło się uroczyste święto „Złota Jesień”. W pięknie udekorowanej sali najmłodsi wychowankowie z grup przedszkolnych „Biedronka” i „Pszczółki” oraz grupy wczesnoszkolnej zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie oraz aktorskie. Wzruszeni rodzice gromkimi brawami podziękowali za piękne przedstawienie.
Składamy serdeczne podziękowania paniom Iwonie Buinowskiej i Ieva Naudziūnienė za część artystyczną oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu wystawy jesiennej.