Pradinių klasių mokiniai lankėsi Trakų katalikų kapinėse

Rudenišką spalio 27 dieną pradinių klasių mokiniai su mokytojomis lankėsi Trakų katalikų kapinėse. Jie uždegė žvakes ant tremtinių ir lenkų karių kapų. Pradinukai įdėmiai klausėsi pasakojimų apie žmonių trėmimą į Sibirą. Jie sužinojo, kad lenkų kariai kovojo Trakų apylinkėse ir čia žuvo 1919-1920 metais. Mūsų gimnazijos tradicija – Trakų krašto rašytojos Galinos Bogdel kapo lankymas ir žvakių uždegimas. Mokiniai pagerbė mirusiuosius Tylos minute.

27 października uczniowie klas początkowych odwiedzili cmentarz w Trokach. Dzieci zapaliły znicze przy pomniku zesłańców i na grobach żołnierzy wojska polskiego, którzy w latach 1919-1920 walczyli i polegli w okolicach Trok. Piękną tradycją naszego gimnazjum jest zwiedzanie grobu pisarki ziemi trockiej Haliny Bogdel. Minutą milczenia uczniowie uczcili pamięć zmarłych.