Persirengėlių diena

2022 m. spalio 28 d. mūsų gimnazijoje vyko Persirengėlių diena. Trakų gimnazijos mokiniai į mokyklą atvyko pasipuošę gražiais, spalvingais, pasakiškais ir išradingais kostiumais. Koridoriuose buvo galima sutikti fėjų, mafijos atstovų, Šreką, turėjome net vieną „minioną“. Neįmanoma suskaičiuoti ir išvardyti visų personažų. Pertraukų metu visi vaikai linksmai žaidė, o po pamokų susibėgo bendrai nuotraukai. Dėkojame visiems pasipuošusiems ir linkime gerų atostogų!

28 października 2022r. w naszym gimnazjum odbył się Dzień Przebierańca. Uczniowie przybyli do szkoły w pięknych, kolorowych, oraz bajkowych strojach. W foyer można było spotkać wróżki, przedstawicieli mafii, zielone postacie bajkowe, a nawet minionka. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Podczas przerw wszystkie dzieci wesoło się bawiły, a po lekcjach stanęły do wspólnego zdjęcia. Dziękujemy wszystkim przebranym i życzymy udanych ferii jesiennych!