Konstitucijos egzaminas

Spalio 25 d. Trakų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti Konstitucijos egzamine ir patikrinti savo žinias. Šiais metais turime net 2 Konstitucijos šventes: sukako 100 metų pirmajai Lietuvos Valstybės Konstitucijai, o vakar minėjome 30-ąją 1992 m. referendumu priimtos dabartinės Lietuvos Valstybės Konstitucijos sukaktį. Egzamino metu mokiniai buvo labai aktyvūs ir smalsiai ieškojo atsakymų į pateiktus klausimus. Visi su nekantrumu laukiame rezultatų 🙂
#konstitucijosegzaminas2022 #trakugimnazija #konstitucija

25 października uczniowie gimnazjum w Trokach mieli okazję przystąpić do egzaminu z Konstytucji i sprawdzić swoją wiedzę. W tym roku obchodzimy nawet 2 święta Konstytucji Republiki Litewskiej: minęła 100 rocznica pierwszej Konstytucji, a wczoraj świętowaliśmy 30-tą rocznicę uchwalenia na referendum w 1992 roku obecnej Konstytucji. Podczas egzaminu uczniowie byli bardzo aktywni i z ciekawością szukali odpowiedzi na pytania. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na wyniki.