X-asis Nacionalinis nepriklausomybės diktantas „Lenkų kalba apie istoriją“

2022 m. rugsėjo 29 d. mūsų gimnazijos 7-8, IG klasių mokiniai dalyvavo Nacionaliniame nepriklausomybės diktante „Lenkų kalba apie istoriją“. Tai unikalus edukacinis projektas, skirtas visų tipų mokyklų mokiniams. Šis diktanto konkursas – ne tik gimtosios kalbos žinių patikrinimas, bet ir galimybė prisiminti svarbiausius šiuolaikinės Lenkijos istorijos (po 1918 m.) veikėjus ir įvykius. Galiausiai, šis konkursas yra ypatinga, aktyvi mokyklų bendruomenių Nepriklausomybės dienos minėjimo forma. Iš viso diktante dalyvavo 110 mokinių iš 5 mokyklų Lietuvoje, Ukrainoje ir Latvijoje.
Dėkojame mokiniams, dalyvavusiems pirmajame tarptautiniame Nepriklausomybės diktante!
Žemiau pateikiame jaunesniojo amžiaus kategorijos (7-9 klasių mokiniai), kurie rašė tekstą „Nepriklausomas ugdymas“ rezultatus:
1 vieta – Olivia Seliava (Trakų gimnazija) – 95 balai, mokyt. Beata Bagdevičienė.
2 vieta – Adriana Pucz (Trakų gimnazija) – 90 balų, mokyt. Beata Bagdevičienė.
Sveikiname!

X Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

29 września br. uczniowie kl. 7-8, IG naszego gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii”. Jest  to wyjątkowy projekt edukacyjny adresowany do uczniów wszystkich typów szkół. Rywalizacja w tym  dyktandzie to nie tylko sprawdzian znajomości języka ojczystego ale też okazja by przywołać pamięć o najważniejszych postaciach i wydarzeniach współczesnej historii Polski (po roku 1918). Wreszcie jest to szczególna i aktywna forma wspólnych obchodów Święta Niepodległości przez społeczność szkolną. Dyktando Niepodległościowe zostało objęte Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.
W Dyktandzie wzięło udział łącznie 110 uczniów z 5 szkół na Litwie, Ukrainie i Łotwie.
Już dzisiaj gratulujemy udziały w dyktandzie!
Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy wzięli udział w pierwszej edycji zagranicznej Dyktanda Niepodległościowego!
Poniżej przedstawiamy wyniki młodszej kategorii wiekowej (uczniowie klas 7-9), którzy pisali tekst pt. „Niepodległa edukacja”:
        I miejsce – Olivia Seliava (Gimnazjum w Trokach) – 95 pkt., naucz. Beata Bagdevičienė.
        II miejsce – Adriana Pucz (Gimnazjum w Trokach) – 90 pkt., naucz. Beata Bagdevičienė.

Serdecznie gratulujemy!