VASAROS STOVYKLA ,MOKOMĖS GAMTOJE IR IŠ GAMTOS”

Prasidėjo planuota ir vaikų seniai laukta pirmoji stovyklos ,,MOKOMĖS GAMTOJE IR IŠ GAMTOS” diena – pilna gerų emocijų, juoko, susikaupimo ir kūrybinio polėkio. Vasaros stovyklos vadovė pasveikino atvykusius vaikus, supažindino su programa, taisyklėmis ir stovyklautojams palinkėjo daug gerų įspūdžių visas devynias vasaros stovyklos dienas.
Nors orai nedžiugino, tačiau mokiniai buvo darbingai nusiteikę. Jie kūrė stovyklos šūkį, logotipą, žaidė įvairius žaidimus. Nuotraukose atsispindi dalelytė pirmos dienos stovyklautojų akimirkų.

OBÓZ  LETNI ,,UCZYMY SIĘ NA PRZYRODZIE I OD PRZYRODY“

Rozpoczął się długo oczekiwany pierwszy dzień obozu letniego w Gimnazjum w Trokach. Przewodnicząca obozu, pedagog szkolny Ilona Balkuvienė, pozdrowiła przybyłych dzieci, zapoznała ich z programem, zasadami bezpiecznego zachowania się, a także życzyła niezapomnianych wrażeń z pobytu w obozie. Chociaż pogoda nie sprzyjała, obozowicze byli aktywni i pracowici. Dzieci rysowały logotyp obozu, grały w rozmaite gry stołowe. Na zdjęciach widzimy jak minął pierwszy dzień w obozie letnim.