Dalyvavimas projekte„Saugus elgesys eisme“

Birželio 10 d. Trakų gimnazijoje pradinių klasių mokiniai (2, 3, 4 kl.) dalyvavo Sveikos gyvensenos projekte „Saugus elgesys eisme“. Mokiniai atidžiai klausėsi, žiūrėjo filmukus, atsakinėjo į klausimus, piešė, mokėsi gelbėti žmogui gyvybę. Kiekvienas mokinys užsiėmimų pabaigoje gavo po dovanėlę. Vaikai buvo pavaišinti šviežiais vaisiais. Visiems patiko tokie praktiniai užsiėmimai, dabar žymiai daugiau žinos.

Udział w projekcie „Saugus elgesys eisme”

10 czerwca wychowankowie klas początkowych Gimnazjum w Trokach wzięli udział w projekcie „Saugus elgesys eisme”. Uczniowie uważnie słuchali odczytów, oglądali filmy, odpowiadali na pytania, rysowali, brali udział w zajęciach praktycznych. W końcu zajęć otrzymali prezenty i mieli okazję poczęstować się świeżymi owocami.
Zdobyta wiedza przyda się im w życiu.