Išvyka į Vilnių

Saulėtą birželio 7 dieną pradinių klasių mokiniai išsiruošė į Vilnių. Ekskursija po Vilniaus senamiestį prasidėjo nuo maldos priešais Aušros Vartų Dievo Motinos paveikslą. Visos išvykos metu vaikai žavėjosi sostinės
architektūra. Įspūdingiausia buvo pakilti funikulieriumi į Gedimino kalną, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas – matosi visas  Vilniaus miestas. Mokiniai galėjo dar kartą įsitikinti, jog ne veltui kunigaikštis Gediminas išsirinko būtent šią vietą pilies statybai ir miesto įkūrimui.

Wycieczka do Wilna

7 czerwca uczniowie klas początkowych wybrali się na wycieczkę do Wilna. Zwiedzanie Starówki wileńskiej rozpoczęli modlitwą przed obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej. Podczas wycieczki dzieci zachwycały się pięknem architektury naszej stolicy. Kulminacyjnym momentem był wjazd funikulorem na Górę Gedymina . Słoneczna pogoda sprzyjała uczniom, mogli jeszcze raz się przekonać jak udanie książę Gedymin wybrał miejsce na budowę Zamku i założenia miasta Wilna.