STEAM veikla

Ikimokyklinės grupės „Bitutės“ vaikai visą savaitę buvo įsitraukę į aktyvią STEAM veiklą. Jie eksperimentavo, stebėjo, tyrinėjo, susipažino su gamtos reiškiniais, tobulino mąstymo gebėjimus, analizavo. Ikimokyklinukai mokėsi spręsti problemas, lavino sensorinius pojūčius. Šios veiklos suteikė vaikams daug žinių, informacijos, nuostabių emocijų, mokė susikaupti, sutelkti dėmesį į tyrimų objektą.

,,Pszczółki” eksperymentują

14-18 marca br. wychowankowie grupy przedszkolnej „Pszczółki“ zamienili się w aktywnych badaczy przyrody. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zabawach badawczych i eksperymentach. Wychowawczyni Inesa Fokina wykorzystała model edukacyjny STEAM, który przybliżył dzieciom zjawiska naturalne, pozwolił na rozwiązanie pewnych problemów. Na zajęciach dzieci otrzymały wiele informacji i wspaniałe emocje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

1. Oro plėtimasis ir susitraukimas;
  2. Spalvoti muilo burbulai;
  3. Spalvų šėlsmas;
  4. Slaptas raštas;
  5. Pradurk balioną jo nesusprogdinęs;
  6. Eksperimentai su oro balionu;
  7. Eksperimentas su vandeniu;
  8. Lavos lempa;
  9. Vulkano išsiveržimas;
  10. Išnykęs kiaušinio lukštas;
  11. Kiaušinis sūdytame vandenyje;
  12. Beorė erdvė stiklainyje;
  13. Eksperimentas su pupelėmis.