Lietuvių kalbos dienos

Vasario pradžioje Trakų gimnazijoje prasidėjo Lietuvių kalbos dienos. Kiekviena klasė pasirinko skirtingas temas ir pasidalinusi grupėmis paruošė kūrybinius darbus.
IIG klasės mokiniai atlikdami kūrybinį darbą ,,Lietuvių kalbos mokslinio tyrimo pradžia” domėjosi Kazimiero Jauniaus, Antano Baranausko, Antano ir Jono Juškų, Frydricho Kuršaičio, Kazimiero Būgos biografijomis, veikla ir kūryba. IIIG klasė rinko informaciją apie Pranciškų Skoriną ir jo įkurtą pirmą spaustuvę. Kadangi 2022-ieji yra Pranciškaus Skorinos metai, mokiniai atskleidė daug įdomių faktų apie P. Skoriną ir pirmą išspausdintą knygą – Rusėniškąją bibliją. O IVG klasės mokiniai ruošė kūrybinį darbą ,,Kalba įkvepia kurti”.
Suprasdami lietuvių kalbos svarbą mokiniai ir toliau domėsis ja, atliks įvairias užduotis.