Kovo 20 – Pasaulinė Žemės diena. Renginys: ,,Mes – Žemės vaikai“

Kovo 17 d., mokytojos Danuta Jepifanova ir Tereza Artamonova kartu su mokiniais surengė tradicinį renginį Žemės dienai paminėti: ,,Mes – Žemės vaikai“.
Renginys vyko Kęstučio ir Angelų kalvoje bei Užutrakyje. Jo metu mokiniai deklamavo eilėraščius apie Žemės grožį, skaitė įžymių žmonių citatas bei posakius, kalbėjo apie vandens ir elektros taupymą bei ekologijos svarbą aplink mus. Jauni žmonės surinko šiukšles. Renginyje mokytojos skatino mokinius tausoti gamtą.
Pasaulinė Žemės diena dar kartą priminė mokiniams apie švarią aplinką, oro, vandens bei gyvosios gamtos tausojimą.
Visi esame Žemės vaikais ir tai mus įpareigoja prisidėti prie aplinkos saugojimo, nes Žemė – mūsų namai ir mūsų atsakomybė.

JESTEŚMY DZIEĆMI ZIEMI
Z okazji Światowego Dnia Ziemi, 17 marca br., uczniowie klas 5, I oraz III gimnazjalnych pod opieką pań geografii T. Artamonowej i plastyki D. Jepifanowej wyruszyli na wzgórze Kiejstuta, Aniołów i do Zatrocza. Podczas wycieczki uczniowie recytowali wiersze, przypominali wypowiedzi i cytaty słynnych ludzi o Ziemi, mieli powtórkę z tematów o oszczędzaniu wody, energii świetlnej, o przyrodzie i ekologii. Na zakończenie wyprawy zorganizowaliśmy zbiórkę śmieci, zwłaszcza tych plastykowych, które wyrządzają ogromną krzywdę naszej planecie. Światowy Dzień Ziemi uświadomił uczniom, że o środowisko trzeba dbać każdy dzień, bo Ziemia – to nasz dom i nasza odpowiedzialność.

Vaizdo įrašas