PREVENCINĖ PASKAITA ,,PIROTECHNIKA – NE ŽAIDIMAS. NEPILNAMEČIŲ TEISINĖ ATSAKOMYBĖ“

Artėjant Naujųjų metų šventėms rūpestį kelia prekyba pirotechnikos priemonėmis bei jų naudojimas. Siekiant informuoti ir apsaugoti gimnazijos mokinius nuo  pavojų šių metų gruodžio 9 dieną Trakų rajono policijos komisariato veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės ̇ Vlada Černienė ir Aneta Bubelevičienė 7-8, IG klasių mokiniams skaitė̇ paskaitą apie pirotechniką, jos įsigijimo, laikymo ir naudojimosi administracinę atsakomybę. Prevencinės paskaitos metu mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą apie pirotechnikos naudojimo pavojus, nukentėjusius vaikus ir suaugusius. Pareigūnės priminė mokiniams apie įvairaus amžiaus jaunimo teisinę atsakomybę už padarytus nusižengimus.
Dėkojame bendruomenės pareigūnėms už informatyvią prevencinę paskaitą ir nuoširdų bendradarbiavimą.