Integruota dailės ir technologijų pamoka

Gruodžio 15 dieną priešmokyklinukai ir 1 klasės mokiniai turėjo integruotą dailės ir technologijų pamoką. Pamokos metu vaikai spalvino iš anksto paruoštas gipso figūrėles ( besmegenius, Kalėdų senelius, eglutes, angelus, pirštines, snaiges, kalėdinius vainikus ar batus). Kiekvienas ugdytinis išsirinko labiausiai patinkančią figūrėlę ir spalvino guašu arba akvarele. Toks darbas jiems labai patiko, buvo susikaupę , derino spalvas ir fantazavo, stengėsi kuo gražiau nuspalvinti. Pasibaigus pamokai, visi nusifotografavo apsnigtame saldainių namelyje.

15 grudnia uczniowie grupy wczesnoszkolnej i klasy 1 wzięli udział w integracyjnej lekcji plastyki „ Malowanie odlewów gipsowych“. Odlewy gipsowe ( bałwanki, aniołki, choinki, śnieżynki, rękawiczki…) były przyszykowane zawczasu. Każde dziecko wybrało i pomalowało farbami plakatowymi figurki wedle swego uznania i umiejętności. Była to wspaniała, twórcza zabawa. Malując odlewy dzieci ćwiczyły swe zdolności manualne, rozwijały wyobrażnię i wykazały pomysłowość i kreatywność.