IX tarptautinis literatūros konkursas „Jaunimas rašo eilėraščius“

Mieli jaunuoliai, dėkojame už dalyvavimą skelbtame literatūros „Jaunimas rašo eilėraščius“ konkurse, kuris vyko Berlyne. Šiais metais paraiškas pateikė 164 mokiniai iš Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos ir Liuksemburgo. Vertinimo komisijos posėdžiuose netrūko emocijų, nuoširdaus juoko ir rimtų apmąstymų. Šie metai dėl pandemijos buvo ypatingi, todėl nedaug mokinių nusprendė siųsti savo eilėraščius. Džiaugiamės, kad jūs asmeniškai nusprendėte dalyvauti konkurse. Esame už tai labai dėkingi.

Remigiuš Bruževič– eilėraštis „Kas yra Lenkija?“ – IVG klasės mokinys.
Kamilė Monkevič– eilėraštis „Trys dalykai” – IIIG klasės mokinė.
Paula Jovita Juškėvečiūtė – eilėraštis „Čia mano tėvynė” – IVG klasės mokinė.

Tarp dalyvių išsiskyrė Trakų gimnazijos IVG klasės mokinė Paula Jovita Juškėvečiūtė, kurios eilėraštis išspausdintas knygoje „Jaunimas rašo eilėraščius“ 2021 m.

Sveikiname!

IX Międzynarodowy Konkurs Literacki „Młodzież pisze wiersze”

Szanowna młodzieży, serdecznie dziękujemy Wam za udział w ogłoszonym konkursie literackim „Młodzież pisze wiersze”, który odbył się w Berlinie. W tym roku zgłosiło się 164 uczniów z Niemiec, Polski, Litwy i Luksemburga. Posiedzenia jury były pełne emocji i wzruszeń, szczerego śmiechu i poważnej zadumy. Ten rok był jednak rokiem szczególnym z powodu pandemii, niewiele  uczniów zdecydowało się na przesłanie swoich wierszy. Tym bardziej cieszymy się, że zdecydowaliście się indywidulanie na udział w konkursie. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni. Konkurs żyje Waszymi wierszami!

Remigiusz Brużewicz IVG kl.– wiersz ,,Co to jest Polska ?“
Kamila Monkiewicz IIIG kl.– wiersz ,, Trzy rzeczy“
Paula Jovita Juškėvečiūtė IVG kl.– wiersz „Tutaj moja jest ojczyzna”

Paula Jovita Juškėvečiūtė uczennica IVG klasy z Gimnazjum w Trokach otrzymała wyróżnienie  i jej wiersz został umieszczony w książce “ Młodzież pisze wiersze“  2021 r.

Serdecznie gratulujemy!