ISTORIJOS KENGŪRA 2021

Sausio 27 d. III ir IV G. klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame konkurse „Istorijos kengūra 2021“. Konkurso dalyviai atlikdami užduotis nuotolinėje aplinkoje, turėjo galimybę patikrinti turimas istorijos žinias ir parodyti savo gebėjimus. Mokiniams tai buvo gera praktika ir treniruotė prieš istorijos VBE.
Konkurso rezultatai bus skelbiami sekantį mėnesį (tema bus atnaujinta).

Istorijos mokytojas M. Bazys

KANGUR HISTORYCZNY 2021
27 stycznia br. uczniowie klas III – IV gimnazjalnych wzięli udział w międzynarodowym konkursie historycznym „Kangur 2021”. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę historyczną i pokazać swoje umiejętności. Zważając na pandemię, zadania były wykonywane w środowisku zdalnym. Dla uczniów to była dobra praktyka i trening przed egzaminem maturalnym z historii.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w następnym miesiącu (temat zostanie zaktualizowany).

Nauczyciel historii M. Bazys