Laimėta III vieta rajoniniame anglų kalbos konkurse

Mūsų gimnazijos 3-4 klasių mokiniai balandžio 17 d. dalyvavo Trakų rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių anglų kalbos dainų konkurse „HOPE AND PEACE“, kur atliko dainą „Peace, Love, Joy“. Konkursą organizavo Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinė mokykla.
Konkurso komisija, kuriai pirmininkavo JAV ambasados Lietuvoje atstovė, vertinusi  mokinių anglų kalbos ir vokalinius gebėjimus bei sceninį įvaizdį,  skyrė mūsų gimnazijos mokiniams III vietą. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti JAV ambasados Lietuvoje simbolinėmis atminimo dovanėlėmis ir originaliais konkurso šeimininkų sukurtais dirbiniais.
Mokinius konkursui paruošė anglų kalbos mokytojos metodininkės Daiva Bernatavičienė ir Jurgita Lapuchovienė bei muzikos vyresnioji mokytoja Ivona Buinovskaja.