30-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Balandžio 12 d. Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje įvyko jubiliejinė, 30-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 68 mokiniai iš 56 savivaldybių. Trakų rajoną atstovavo Trakų gimnazijos IVG klasės mokinė Adrija Sofia Lapinskaitė. Šių metų olimpiados tema „Laisvas kaip paukštis“ kvietė pamąstyti apie laisvę, asmeninę bei kolektyvinę atsakomybę, ekologiją, gamtosaugą, ateitį. Olimpiados potemė – „Esi laisvas – skrisk“. Mokinė sukūrė įspūdingą darbą. Iš vėjuoto uostamiesčio mokinė Adrija Sofia Lapinskaitė su dailės mokytoja metodininke Danuta Jepifanova grįžo ne tik įgijusi naujos patirties, bet ir buvo nominuota „Už idėjos originalumą“. Sveikiname ir linkime sėkmės ateityje.