Pliušinio meškiuko diena

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlė“ ugdytiniai dalyvavo tarptautinėje pliušinio meškiuko dienos šventėje. Meškiukas – geriausias vaikų draugas. Jie atsinešė į grupę savo pliušinius meškiukus ir žaisdami linksmai praleido dieną.

Dzień Pluszowego Misia
Pluszowy miś jest najlepszym przyjacielem każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet powierzyć mu swoje tajemnice.
Z tej okazji dzieci z grupy przedszkolnej „Biedronka” oraz grupy wczesnoszkolnej uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. W tym dniu każde dziecko przyniosło do placówki swojego ulubionego misia. Były misie małe i duże, białe i brązowe, ale wszystkie były piękne i wyjątkowe.
Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji: poznały historię powstania pierwszej zabawki- misia, uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych, tanecznych oraz pokolorowały misie wykonane z gipsu. Na zakończenie odbyła się dyskoteka, podczas której dzieci bawiły się ze swoimi pluszakami. To był wyjątkowy dzień , który dostarczył wiele pozytywnych emocji i uśmiechu.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Ewa Čalkevič