Išvyka į Europos parką

Artėjant vasaros atostogoms, Penktadienį, birželio 16 dieną, 5-os ir 6-os klasių mokiniai susiruošė į Europos parką  ieškoti lobio.  Ten ugdytiniai susipažino su šiuolaikiniu menu, praturtino savo meninę patirtį ir dalyvavo komandiniame darbe. Dieną praleido labai turiningai ir linksmai.
P.S. Kviečiame visus prisijungti prie mūsų instagram paskyros, kur dalijamės gimnazijos kasdienio gyvenimo akimirkomis @traku_gimnazija.

Doskonalimy się w nowych przestrzeniach

Do zakończenia roku szkolnego mały krok, ale zajęcia edukacyjne trwają. W piątek, 16 czerwca, uczniowie klas 5 i 6 pod opieką wychowawców wyruszyli na poszukiwania skarbów w Parku Europy. Dzieci aktywnie i twórczo poznawały sztukę współczesną, wzbogacały swoje doświadczenia artystyczne oraz uczestniczyły w pracy zespołowej. Dzień upłynął bardzo treściwie i wesoło.
P.S. Zapraszamy wszystkich na nasze konto na Instagramie @traku_gimnazija, na którym promujemy Gimnazjum w Trokach, dzieląc się chwilami z codziennego życia.