Bitės diena“

Gražią, saulėtą penktadienio dieną priešmokyklinės grupės vaikučiai dalyvavo edukacinėje-pažintinėje išvykoje į bityną Paluknyje. Jie susipažino su bitininkystės inventoriumi, mokėsi dažyti kiaušinius vašku bei patys suko vaško žvakę.
Visiems vaikams buvo  suteikta galimybė apsirengti bitininko apranga ir  pamatyti bičių gyvenimą iš arti, kartu su bitininku stebint bičių avilio vidų.

Priešmokyklinio  ugdymo mokytoja
Veslava Bosak

„Dzień Pszczoły”
19 maja br. wychowankowie grupy przedszkolnej „Biedronka” obchodziły „Światowy Dzień Pszczoły”. Dzięki tym zajęciom, dzieci dowiedziały się dużo ciekawych informacji na temat życia pszczół oraz ich pożyteczności. Maluchy brały udział w zabawach ruchowych, wykonały pracę plastyczną, a także spróbowały miodu oraz pyłku pszczelego. Dzień przyniósł wiele radości najmłodszym.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego Ewa Čalkevič