Edukacinis užsiėmimas “Velykų zuikis”

Balandžio 5 dieną priešmokyklinės, ikimokyklinės „Bitutės“ grupių  vaikučiai  bei 1 klasės mokiniai turėjo edukacinį užsiėmimą “Velykų zuikis”. Jame ugdytiniai sužinojo daug įdomių faktų apie zuikius, aptarė, kokie dažniausiai būna šie personažai, prisiminė matytus filmukus su šiais veikėjais, aiškinosi, kaip zuikis tapo Velykų simboliu. Renginyje vaikai kalbėjo apie Velykų šventės tradicijas, patys kūrė medinius zuikučius  su stoveliais. Gaminant, jie rinkosi kaspiną ar lankelį, akinius ar ryškius antakius, suknelę ar liemenę ir puošė savo zuikį. Spėliojo, koks jis bus: drąsus ar bailus, ramus ar išdykęs?  Ugdytiniams patiko ši įtraukianti, kūrybinė, interaktyvi ir informatyvi STEAM edukacija.

5 kwietnia b.r. dzieci grup wczesnoszkolnej, przedszkolnej „Pszczółki“ i uczniowie klasy 1-ej uczestniczyli w zajęciu edukacyjnym „Zajączek Wielkanocny“. Podczas zajęcia dzieci dowiedziały się  wielu ciekawostek o zajączku, omówiły jego wygląd, przypomniały sobie kreskówki, które widziały z tą postacią, opowiadały w jaki sposób stał się on symbolem Wielkanocnym.
W czasie edukacji wychowankowie tworzyli drewniane zajączki, wybierali wstążki i kokardki, okulary i malowali brwi, zgadywali, jaki będzie ich zajączek: odważny czy tchórzliwy, spokojny czy psotny?
Było to wciągające, kreatywne, interaktywne i nietypowe  STEAM zajęcie dla dzieci.