Tinklinio turnyras

Kovo 10 dieną Rūdiškių gimnazijoje įvyko tinklinio turnyras, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jame dalyvavo 9-ios komandos: dvi  Rūdiškių gimnazijos komandos, viena Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos bei Paluknio Longino Komolovskio, Paluknio „Medeinos“, Lentvario Henriko Senkevičiaus, Aukštadvario, Trakų ir Vytauto Didžiojo gimnazijos.

Varžybos buvo atkaklios ir reikalaujančios daug ištvermės. Patekę į pusfinalį Trakų gimnazijos atstovai varžėsi su Aukštadvario gimnazija, deja, pralaimėjo rezultatu 2:0. Kova tęsėsi dėl trečios vietos. Trakų gimnazijos mokiniai laimėjo prieš Vytauto Didžiojo gimnaziją ir užėmė trečią vietą. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams, Rūdiškių gimnazijai ir gausiai susirinkusiems sirgaliams. Viliamės, kad susitiksime ir kitais metais.

Fizinio ugdymo mokytojas – Marius Pavlovskis