Respublikinis konkursas ,,Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis‘‘

2022 m. gruodžio mėnesį įvyko respublikinis konkursas  ,,Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis’’. Konkurso tikslas stiprinti mokinių kalbinę ir kultūrinę savimonę, skatinti atlikti tiriamuosius darbus ir kūrybiškai savo darbuose išreikšti bei atskleisti savo gyvenamosios aplinkos kalbinio kultūrinio kraštovaizdžio grožį.
Trakų 700-metis paskatino domėtis savo gimtuoju kraštu IV G klasės mokines Justyną Baranovską ir Pauliną Podgaiską. Jos nagrinėjo gyvenamosios vietovės gatvės pavadinimus, susipažino su paminklais, architektūros pastatais, įsigilino į vietovės istoriją. Informacijos ieškojo įvairiuose šaltiniuose: bibliotekose ir kituose šaltiniuose. Savo mintis atskleidė kūrybiniuose darbuose. Vasario pabaigoje įvyko konkurso aptarimas. Už dalyvavimą gimnazistės apdovanotos padėkomis.

Justyna Baranovska,
IV G klasės mokinė