Vasario 16 – osios minėjimas Trakų gimnazijoje

Žiūrėti įrašą

Prieš 105 metus Lietuvos valstybė atkūrė nepriklausomybę, o tam, kad jos neprarastume, mes privalome ją ginti ir nuolat puoselėti. Lietuvos ateities kūrėjai nepamiršo šios datos ir Trakų gimnazijoje, todėl Vasario 9 dieną surengė nuostabią šventę tėvynei.

Penktos klasės mokiniai šoko lietuvių liaudies šokį „Kepurinė“, o vienuoliktokė Adrija atliko nuostabią dainą „Mano Lietuva“. Visi susirinkusieji nuoširdžiai giedojo Tautišką giesmę ir šis reginys parodė, kad esame vieningi visuomet.

Dalyviai ne tik šoko ir dainavo, bet išbandė savo jėgas žaidime, kurį sugalvojo istorijos mokytoja Mažena. Reikėjo prisiminti Vilniaus miesto įkūrėją, vienintelį Lietuvos karalių ir kitus šalies istorijos herojus. Šventę užbaigėme lietuvių liaudies folkloriniu šokiu „Letukas“, kurį šoko visi dalyviai.