Mokinių edukacija

Vasario 7 d. Trakų gimnazijoje vyko edukacinė pamoka „Mokausi siūti“. Ją vedė siuvėja Jevgenija Julmasova. 1 – 2 klasių mokiniai susipažino su įvairių medžiagų savybėmis ir siuvimo reikmenimis. Kiekvienas mokinys pats išbandė siuvimo mašinos galimybes, išmoko prisiūti sagas ir dekoruoti įvairiomis juostelėmis minkštą pagalvėlę – širdelę. Vaikai savo rankomis pagamino širdelę atminčiai. Ji  papuoš jų namus.
Dėkojame poniai Jevgenijai Julmasovai už įdomią ir naudingą edukacinę pamoką mokiniams.

7 lutego uczniowie klas 1 i 2 uczestniczyli w zajęciu edukacyjnym „Uczymy się szyć”. Celem zajęcia było zapoznać dzieci z zawodem krawcowej. Uczniom przedstawiono akcesoria krawieckie oraz właściwości rozmaitych tkanin. Pani Jewgenija Jułmasowa, krawcowa z wykształcenia i powołania, uczyła dzieci przyszywać guziki, upiększać serduszka kolorowymi wstążkami. Każde dziecko zabrało do domu własnoręcznie wykonane robótki .