Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną gimnazijoje paminėjome Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – namas. Pasirinktas simbolis skirtas idėjai, kad visuomenė, tarsi daugiaaukštis namas, kuriame gyvena daug skirtingų žmonių. Šią dieną kalbėjome ne tik apie šio žodžio reikšmę, bet ir apie toleranciją vienas kitam, kitai tautai, religijai ar rasei, apie jausmus, kaip draugiškumą galima parodyti kitiems. Visi mokiniai, priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių ,,Bitutės“ ir ,,Boružėlė“ vaikai sukūrė savo įsivaizduojamus tolerancijos namus.
Dėkoju visiems dalyviams už kūrybiškumą ir nuoširdų įsitraukimą. Kuo daugiau mes žinosime apie toleranciją, jos reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje.

Socialinė pedagogė metodininkė
Ilona Balkuvienė