Išvyka į Geležinkelių muziejų Vilniuje

Spalio 20 dieną priešmokyklinės grupės ir 1 klasės mokiniai aplankė Geležinkelių muziejų Vilniuje. Šis muziejus yra interaktyvus bei šiuolaikiškas. Muziejuje vaikai pamatė erdves, suskirstytas į stotis ir peronus. Šiose erdvėse interaktyvių priemonių pagalba jie atrado geležinkelių istorijos perliukus, atvėrė geležinkelių depo užkulisius ir netgi išbandė mašinisto profesiją. Mokiniai keliavo laiku, taip pat galėjo pasvarstyti ir pasvajoti, kaip kelionės traukiniais atrodys ateityje.

Wycieczka do Muzeum Kolejnictwa w Wilnie
W piękny, słoneczny poranek 20 października wychowankowie grupy wczesnoszkolnej oraz uczniowie klasy pierwszej Gimnazjum w Trokach wyruszyli na wycieczkę do Muzeum Kolejnictwa. Podczas zajęć dowiedziały się co to jest kolej, czym rożni się parowóz od lokomotywy spalinowej. Dzieci oglądały stare pociągi, makiety dawnych dworców kolejowych. Miały możliwość wejścia do pociągu, którym prawdopodobnie przed laty podróżowali ich  dziadkowie.
Był to dzień pełen wrażeń i radości.