Programos Erasmus+  diena Trakų gimnazijoje

Spalio 13- 15 dienomis pasaulyje minimos programos Erasmus+ dienos, kurių tikslas – dalintis savo patirtimi  dalyvaujant programoje Erasmus+ ir skatinti programos populiarumą.
Šiemet prie iniciatyvos prisijungė ir mūsų gimnazija, kartu su  mokyklomis partnerėmis iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ir Graikijos dalyvaujanti tarptautiniame Erasmus+ projekte “A lesson in sustainability:  Make your school greener and yourself too“  ( “Tvarumo pamokos: tu ir tavo mokykla, tapkite ekologiški”).
Renginio metu visa gimnazijos bendruomenė  galėjo stebėti vaizdus iš partnerystės vizitų,     skambėjo  tradicinė italų ir graikų muzika  ir vaišinomės pyragais, kuriuos pagal tradicinius projekte dalyvaujančių šalių receptus iškepė projekte dalyvaujantys mokiniai.

Daiva Bernatavičienė, Jurgita Lapuchovienė
anglų kalbos mokytojos metodininkės,