Septintoji stovyklos „Mokomės gamtoje ir iš gamtos“ diena

Šiandien mokiniai žiūrėjo filmą „Neregėta Lietuva“ ir grožėjosi nematytais Lietuvos vaizdais. Diskusijos metu įvardijo kur lankėsi, ką matė ir kokius miestus, upes žino, atliko įvairias užduotis (sudarė Lietuvos žemėlapį, pažymėjo sostinę, aplankytus miestus, atsakinėjo į klausimus…),  piešė įsimintiną Lietuvos vietovę. Mokiniai mokėsi gaminti saldžias lietuviškas lauktuves. Popietę jie praleido su  šokių mokytoja Ieva Zavadzkaite, linksmai šoko. Stovyklautojai  daug  sužinojo apie Lietuvą, jos gamtą, papročius, nacionalinius patiekalus.

Siódmy dzień obozu letniego ,,Uczymy się na przyrodzie i od przyrody”

Kolejny dzień obozu rozpoczął się od oglądania filmu ,,Neregėta Lietuva”. Uczniowie podziwiali piękno przyrody naszego kraju, wymieniali  już  zwiedzone miejscowości, dzielili się wrażeniami.  Na kartach pracy tworzyli mapę Litwy, zaznaczając stolicę, największe miasta i rzeki kraju.  Następnie obozowicze odpowiadali na pytania nauczyciela i rysowali najpiękniejsze miejscowości Litwy. Dzieci wzięły udział w robieniu słodyczy. Miłym zakończeniem  dnia był rytmiczny taniec towarzyski. Obozowicze pogłębili swą wiedzę o Litwie i litewskich tradycjach ludowych.