Šeštoji stovyklos „Mokomės gamtoje ir iš gamtos“ diena

Įpusėjo vaikų vasaros stovykla „Mokomės gamtoje ir iš gamtos“. Šiandien stovykloje vaikai žiūrėjo filmą „Vaizdas nuo Kernavės piliakalnių apžvalgos aikštelės – archeologo akimis“. Vyko edukacinis užsiėmimas anglų kalba „Our animals“, kurį vedė anglų kalbos mokytoja Daiva Bernatavičienė. Mokiniai pakartojo angliškus gyvūnų pavadinimus, dainavo angliškas daineles. Mėgdžiodami gyvūnų judesius žaidė angliškus kalbinius žaidimus interaktyvioje lentoje. Kūrybinėse dirbtuvėse „Lietuvos pilys“ vaikai kūrė darbelius iš antrinių žaliavų. Stovyklautojai linksmai ir turiningai praleido laisvalaikį.

Szósty dzień obozu letniego ,,Uczymy się na przyrodzie i od przyrody

Uczniowie oglądali film o Kernavė. Wykonując prace twórcze pt. „Lietuvos pilys” obozowicze wykonali piękne zamki z materiałów wtórnych. Następnie odbyła się edukacja w jęz. angielskim „Our animals”, którą zorganizowała pani od jęz. angielskiego Daiva Bernatavičienė. Dzieci śpiewając piosenki, naśladując ruchy zwierząt powtórzyły i utrwaliły ich nazwy. Dzieci treściwie i korzystnie spędziły czas.