Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1 dieną Trakų gimnazijos mokiniai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šventės dalyvius pasveikino ir saldžias dovanėles jiems įteikė Trakų rajono tarybos narė Teresa Solovjova. Mokiniai žaidė sportinius  žaidimus, varžėsi estafetėse, dalyvavo konkursuose. Šventės dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Międzynarodowy Dzień Dziecka
1 czerwca w Gimnazjum w Trokach, jak co roku, odbył się Dzień Dziecka. Z tej okazji dla uczniów klas 5 – 8 i I – III G zorganizowano różne zabawy i konkursy. Wszyscy spędzili czas bardzo aktywnie. Jedni brali udział w turnieju piłki nożnej, inni w sztafetach lub siatkówce.
Z Dniem Dziecka uczniów gimnazjum pozdrowiła Pani Teresa Sołowjowa – radna samorządu rejonu trockiego oraz wręczyła słodkie prezenty.