Tarptautine vaikų gynimo diena

Kalendorinė vasara prasideda – Tarptautine vaikų gynimo diena. Š.m. birželio 1 dieną priešmokyklinukai bei ikimokyklinė grupė „Bitutės“ leidosi į įspūdingų įspūdžių pramogų  pasaulį, kur galėjo pasidžiaugti savo švente.
Priešmokyklinės grupė vaikai važiavo į Lenkų kultūros namus, kur  žiūrėjo spektaklį “Jaś i Małgosia”. Po spektaklio  šokinėjo ant pripučiamų batutų bei skanavo ledų.
Ikimokyklinės grupės „Bitutės“ ugdytiniai vyko pažintinę ekskursiją „Dinozaurų parkas“. Ten, kur laukė jų milžiniški dinozaurai ir daugybė atrakcionų.

1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka, z tej okazji dzieci grupy wczesnoszkolnej oraz grupy „Pszczółki“  spędziły czas na wesoło.
Grupa wczesnoszkolna oglądała spektakl pt. „Jaś i Małgosia“, dzieci miały możliwość bawić się na trampolinie oraz  poczęstować się lodami.
Dzieci z grupy „Pszczółki“ miały wycieczkę edukacyjną do „Parku Dynozaurów“, gdzie czekały na nich ogromne dynozaury i wiele atrakcji.