Šeimos šventė

Gegužės 26 dieną mūsų gimnazijoje po ilgos pertraukos įvyko „Šeimos šventė“. Ši šventė subūrė vaikus, mokytojus, tėvus bei senelius. Gražiai papuoštoje aktų salėje savo gebėjimus parodė patys mažiausi gimnazijos ugdytiniai –  ikimokyklinių grupių  „Boružėlė“ ir „Bitutės“ bei priešmokyklinės  grupės vaikučiai. Jie deklamavo eilėraščius lenkų, lietuvių bei rusų kalbomis, taip pat dainavo ir šoko. Vėliau mokytojos surengė kelis žaidimus tėveliams.  Aktyviausi tėveliai už dalyvavimą gavo saldžių dovanėlių.

„Dzień Rodziny to jedno z najpiękniejszych świąt w roku.”

26 maja w miłej i rodzinnej atmosferze odbyła się uroczystość z okazji święta rodziny. Rodzice licznie przybyli do gimnazjum, aby wspólnie świętować to wydarzenie. W pięknie udekorowanej sali dzieci z grup przedszkolnych „Biedronka”, „Pszczółki” oraz grupy wczesnoszkolnej zaprezentowały piosenki, tańce i wiersze. Radość mieszała się ze łzami wzruszenia. Pociechy wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę oraz pomoc w przygotowaniach.