Prevencinė paskaita ,,Elektroninės patyčios ir saugumas elektroninėje erdvėje“

Sausio 20 dieną 5 – 8 klasių mokiniai susitiko su   Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnėmis   Vlada Černiene ir Aneta Bubelevičiene.
Pareigūnės paaiškino, kas yra elektroninės patyčios, kaip jų išvengti, įspėjo mokinius apie pavojus tykančius internete, priminė taisykles, kaip saugiai naudotis internetu, siekiant netapti nusikaltimų auka. Pademonstravo prevencinio pobūdžio vaizdo įrašus, aptarė patyčių elektroninėje erdvėje situacijas. Vyko diskusija apie  bendravimo internete kultūrą, pagarbą ir toleranciją.
Tikimės, kad mokiniams suteikta informacija buvo naudinga ir padės užtikrinti jų saugumą bei emocinę gerovę.

Dėkojame bendruomenės pareigūnėms už bendradarbiavimą ir įdomią bei informatyvią paskaitą.

Socialinė pedagogė Ilona Balkuvienė