Pamoka kitaip skirta Adomo Mickievičiaus gimimo metinėms paminėti

Šių metų gruodžio 17, 20 dienomis dėl epidemiologinės padėties šalyje Adomo Mickevičiaus kūrybai skirtas renginys vyko kitaip, nei įprastai. Lenkų kalbos ir literatūros pamokos metu 5-IVG klasių mokiniai turėjo galimybę poezijos ir muzikos pagalba  nukeliauti į romantizmo epochą. Lenkų poeto – Adomo Mickevičiaus gimimo metinių minėjimas jau tapo gražia mūsų gimnazijos tradicija. Tokios netradicinės pamokos tikslas – paskatinti ir motyvuoti mokinius gilinti lenkų literatūros ir kultūros žinias. Mokiniai galėjo pademonstruoti savo kūrybinius gebėjimus ir žinias apie garsųjį romantizmo epochos lenkų poetą. Kiekvienoje klasėje, skambant polonezo garsams, tvyrojo didinga tų metų atmosfera ir nuotaika. Stende buvo iškabinti kūrybiniai darbai.

W tym roku w dniach 17,20 grudnia, w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, impreza poświęcona twórczości Adama Mickiewicza odbyła się inaczej niż zwykle. Podczas lekcji jęz. polskiego i literatury uczniowie klas 5-IVG mieli możliwość podróżowania poprzez poezję i muzykę do epoki Romantyzmu. Upamiętnienie rocznicy urodzenia wieszcza literatury polskiej- Adama Mickiewicza stała się już piękną tradycją naszego gimnazjum. Celem takiej nietradycyjnej lekcji jest zachęta i zmotywowanie uczniów do pogłębienia wiedzy literatury i kultury polskiej. Uczniowie mogli wykazać swoje umiejętności twórcze oraz wiedzę o słynnym Polaku epoki Romantyzmu. W każdej sali lekcyjnej przy dźwiękach poloneza panowała podniosła atmosfera i nastrój tamtych lat. Prace twórcze zostały zamieszczone na stoisku.