Išvyka į Valstybės pažinimo centrą

Gruodžio 23-oji mūsų gimnazijos penktos ir šeštos klasių mokiniams šiemet suteikė daug įsimintinų įspūdžių, nes šią dieną jie su klasių vadovėmis Daiva Bernatavičiene ir Beata Bagdevičiene vyko į edukacinę ekskursiją po Valstybės pažinimo centrą, įsikūrusį prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros.
Šis pažintinė ekskursija  buvo greita ir įtraukianti, paremta savarankišku pažinimu ir tyrinėjimu. Gidė pristatė mokiniams įdomiausias ekspozicijos dalis, suskirstė juos komandomis ir supažindino su užduotimis. Mokiniai tyrinėjo ekspozicijos turinį bei susipažino su iškiliausiomis Lietuvos asmenybėmis, biudžeto sandara, tarptautinio bendradarbiavimo ypatumais. Nauja, įdomi informacija ir orientacinio žaidimo pobūdžio užsiėmimas neleido nuobodžiauti nei vienam. Mokiniai, naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, galėjo savarankiškai gilintis į juos dominančias temas, ieškoti atsakymų į pateiktus klausimus. Užsiėmimo pabaigoje vyko refleksija ir diskusija.
Šis edukacinis užsiėmimas buvo puiki proga pagilinti istorijos žinias, mokytis patiriant, atrandant, bendraujant ir bendradarbiaujant.  Puikių įspūdžių paliko ir pasivaikščiojimas po nuostabiai išpuoštą  kalėdinį Vilniaus senamiestį bei Katedros aikštę.

23 grudnia uczniowie klas 5 i 6 wraz z paniami Beatą Bagdevičienė i Daivą Bernatavičienė wyruszyli na wycieczkę do Państwowego Centrum Poznawczego. Na uczniów czekała miła niespodzianka. Było to nie tylko zwiedzanie muzeum, ale także ciekawa lekcja o historii państwa litewskiego. Przewodnik podzielił uczniów na grupy i przedstawił zadania. Korzystając z tabletów musieli samodzielnie szukać odpowiedzi na zadawane pytania. Podczas gry edukacyjnej uczniowie pogłębili wiedzę o historii kraju, nauczyli się samodzielnie wyszukiwać informacji, a także współpracować w grupach. Na zakończenie odbyło się podsumowanie wykonanej pracy oraz dyskusja.
Ostatnim punktem wycieczki był spacer po Starym Mieście oraz Placu Katedralnym. Pełni wrażeń i szczęśliwi wrócili do szkoły.