Akcja ,, Razem na Święta“

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Nauczyciele i uczniowie Gimnazjum w Trokach przyłączyli się do organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Polski akcji „Razem na Święta“.
Akcja „Razem na Święta” polegała na samodzielnym przygotowaniu świątecznej  kartki z życzeniami oraz podziękowaniami i przekazaniu jej bliskiej osobie. Wzruszające słowa płynące od całego serca są najlepszym podsumowaniem, że warto być RAZEM, nie tylko na święta.  Z okazji zbliżających się Świąt oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy Wszystkim zdrowia, szczęścia i spokoju. Niech ten najbliższy rok przyniesie wiele budujących myśli, dobrych spotkań i energii potrzebnej do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów, w osiągnięciu których, będziemy Was wspierali każdego dnia.

Pedagog socjalny oraz komitet uczniowski