Edukacinė veikla

Gruodžio 22 dieną ikimokyklinės grupė „Bitutės“ vaikučiai darė besmegenius iš kojinių ( vyko edukacinė veikla). Jie  besmegeniams uždėjo  kepures, užrišo šalikus, klijavo akutes ir sagutes, padėjo vienas kitam pripilti į kojines ryžių. Vaikai  lavino savo įgūdžius, kūrybiškumą bei paruošė puikias dekoracijas Kalėdoms arba dovanėles artimiesiems.

Program edukacyjny ,,Bałwanek ze skarpetki”

22 grudnia dzieci z grupy przedszkolnej „Pszczółki“ tworzyły bałwanki – maskotki ze skarpetek. Przygotowanie takich bałwanków jest bardzo proste i szybkie, a efekt fantastyczny. Najpierw białą skarpetę należało wypełnić ryżem, przy tej czynności dzieci pomagały sobie nawzajem. Następnie należało ozdobić bałwanki czapką, szaliczkiem, dokleić oczka, nosek, guziki i bałwanek gotowy. Wychowankowie ćwiczyli motorykę małą, rozwijali swe umiejętności twórcze oraz zrobili piękne dekoracje na Święta, a także prezenciki dla swoich bliskich.