Pasaulinė meškiuko diena

Trakų gimnazijos  ikimokyklinukai bei priešmokyklinukai lapkričio 25 dieną paminėjo svarbią jiems šventę „Pasaulinę meškiuko dieną“. Ugdytiniai atsinešė į gimnaziją savo meškiukus, kurie jiems yra gražūs ir ypatingi. Vaikai susipažino su šventės istorija, žiūrėjo filmuką, pasakojo istorijas apie savo pliušinį žaisliuką bei aktyviai dalyvavo sportinėje veikloje. Ši diena vaikams suteikė daug džiaugsmo, šypsenų bei gerų emocijų.

25 listopada br. dzieci z grup przedszkolnych ,,Biedronka” i ,,Pszczółki”, a także z grupy wczesnoszkolnej, obchodziły wyjątkowe święto – ,,Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia dzieci zabrały ze sobą do przedszkola swoje misie. Każdy był piękny i wyjątkowy. Wychowankowie poznali historię powstania święta, oglądali kreskówkę „Miś Koralgol”, opowiadali o swoim ulubionym misiu oraz aktywnie brali udział w zajęciach sportowych. Ten dzień był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.