Geros savijautos programa Trakų gimnazijoje

Trakų gimnazija dalyvauja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Geros savijautos programos“ įgyvendinime. Programos paskirtis – užtikrinti mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, emocinės savijautos bei psichikos sveikatos gerinimą, sudarant galimybę visiems mokiniams dalyvauti tikslinėse įvairaus pobūdžio savijautos programose. Gimnazijoje šios programos įgyvendinimo koordinatoriumi paskirta direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vincenta Diugevič.  Š. m. lapkričio 15-17 d. gimnazijoje įvyko edukaciniai užsiėmimai iš iniciatyvos ,,Kas aš esu?‘‘  1-4, 5-8, I-IVG klasių mokiniams. Psichologai, aktoriai, režisieriai, dailininkai padėjo programos dalyviams ugdyti emocines ir socialines kompetencijas, įsigilinti į savo asmenybę bei savo unikalumą, geriau pažinti save. Mokiniai tyrinėjo dėmesio bei atminties lavinimo technikas, mokėsi emocijų pažinimo bei reiškimo elgsenos, gavo žinių, kurios padės sėkmingai bendrauti, bendradarbiauti, suteiks pasitikėjimą savimi ir ugdys gebėjimą priimti atsakingus sprendimus, išmoks nusiraminti, įveikti stresą, relaksuoti. Su Geros savijautos programa ir jos įgyvendinimo tvarkos aprašu galima susipažinti čia: https://www.smm.lt/web/lt/smm-svietimas/geros-savijautos-programa.

Video įrašas