Edukacinis užsiėmimas „Kalėdos Trakuose kitaip 21”

Lapkričio 24 dieną priešmokyklinės grupės vaikučiai dalyvavo edukaciniame užsiėmime “Kalėdos Trakuose kitaip 21“. Edukacija vyko nuotoliniu būdu. Užsiėmimui  paruošėme šias priemones: kartono lakštą, žirkles, skylamūšį bei nereikalingus džinsus. Iš šių priemonių vaikai kūrė angelėlį. Šis angelėlis buvo kitoks nei mes visi esame įpratę matyti jį piešiniuose. Jis nebuvo baltas, o buvo džinsinis ir truputėlį keistokas. Bet tai yra pačių vaikų padarytas angelas, kuris jiems yra pats gražiausias!

24 listopada grupa przygotowawcza brała udział w zdalnym zajęciu edukacyjnym „Kalėdos Trakuose kitaip 21“. Dzieciaki przyszykowały papier, nożyce oraz stare, niepotrzebne dżinsy. Spodnie musiały  rwać na grubsze paski, z których kręciły głowę, rączki oraz tułów. Jako wynik pracy powstał nietradycyjny anioł, może nawet i śmieszny. Jest to najpiękniejszy anioł, ponieważ dzieci wykonały go same!